Web Analytics
BallinaUncategorizedFifi “jepte te gjitha” për vëllanë e saj, motra e futbollistit na...

Fifi “jepte te gjitha” për vëllanë e saj, motra e futbollistit na habit me atë që na tregon

Kur ishte në BBV, Fifi dhe ish-futbollisti, po banor i shtëpisë më të famshme, Granit Cana ishin shumë pranë të qënit cift, por më pas ndodhën shumë gjëra të paparashikueshme.

Fifi dhe Graniti, dy nga personazhet më të simpatizuar brenda “Big Brother Vip”, të cilët me sjelljen e tyre kundërdrejt njëri-tjetrit, herë na bënin që t’i admironim e herë të përfundonim duke thënë që është për lojë gjithçka.

Fifi tani po jeton një lidhje të re dashurie me Adis Patushin dhe është më e lumtur se kurrë, kjo bëri që portalët dhe njerëzit të harrojnë atë që ndodhi në BBV me Granitin dhe ta kenë mendja te e tashmja, pra te historia e bukur që po kalon me Adisin.

E teksa portalet reshtën së foluri për këtë “lidhje”, pas në kohë është kthyer motra e ish-futbollistit, Genta Cana.

E ftuar në emisionin “Robi plaket kur don vet”, teksa fliste për të vëllain, Roberti ka thënë se Fifi e donte Granitin.

‘’E donte, e donte, më duket se e donte, por ndoshta edhe nuk e ka dashtë se mandej u krijuan disa pikëpyetje’’, tha mes tjerash Genta duke mos dashur shumë të ndalej tek kjo pjesë.

‘’Ata i dinë punët e tyre më së miri, se unë më nuk guxoj të përgjigjem asgjë “ sepse mua po mi marrin për të keq”, tha tutje Genta.

Pas përfundimit të BBV, shumica e banorëve ruajnë marrëdhënie të mira me njëri-tjetrin, e një pjesë nuk flasin fare.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit