Web Analytics
BallinaUncategorizedFifi ‘ndez’ atmosferën në koncert në Ferizaj, fut bakshishin e majmë në...

Fifi ‘ndez’ atmosferën në koncert në Ferizaj, fut bakshishin e majmë në gjoks

Fifi së fundi ka mbajtur një koncert në Ferizaj.

Fifi është këngëtarja e dashur për publikun e cila me paraqitjet e fundit po merr shumë vëmendje.

Ajo është aktive në rrjete sociale ku sjell fotografi apo video nga përditshmëria dhe karriera muzikore.

Fifi së fundmi ka mbajtur koncertin e saj në Ferizaj ku atmosfera ishte ‘ndezur’ mjaft shumë teksa të gjithë po këndonin dhe kërcenin me këngët e saj.

Në një moment gjatë koncertit ajo është paraqitur me një bakshish të majmë në gjoksin e saj teksa po vazhdonte interpretimin e këngëve ‘hit’, duke argëtuar publikun e shumtë që ndodhej në lokal.

Fifi më vonë falënderoi të gjithë të pranishmit për pjesëmarrjen duke iu shprehur dashurinë qytetarëve të qytetit të Ferizajt./Lajmi

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit