Web Analytics
BallinaSHOWBIZFifi nuk heziton ta puth Adisin në këtë vend

Fifi nuk heziton ta puth Adisin në këtë vend

Fifi, kohët e fundit na ka bërë publike lidhjen me Adisin.

Çifti duket se po kalojnë momente të bukura së bashku, dhe nuk po ndahen për asnjë moment nga njëri tjetri, shkruan ‘Kosovarja’

Në një nga koncertet e fundit, Fifit fansat i kërkuan ta puth Adisin.

Ajo dëgjoi fansat dhe shkoi drejt Adisit duke e puthur në buzë, më pas u prit nga shumë duartrokitje nga publiku.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lajme Boom (@p.puthennews_1)

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit