Fifi nuk i ka problem kilogramët e tepërt, kështu ekspozon turpin e saj

Filloreta Raçi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun, ajo me publikimin e këngëve të saj shumë të bukura, ka bërë për vete një numër të madh adhuruesish.

Tani, muaj më parë ajo konfirmoi se është në lidhje dashurie me biznesmenin, Adis Patushin, cifti duken më të lumtur se kurrë, pasi shpesh po shihen në publik në krah të njëri-tjetrit.

Fifi gjithmonë ka qenë një artiste me një stil interesant, ndërsa se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet super terheqese.

E rregulluar bukur dhe e veshur me fustan të shkurt, Fifi nuk ka hezituar t’i ekspozojë këmbët e saj joshese.

Edhe pse ka disa kilogramë me tepër, Fifi nuk heziton asnjëherë t’i ekspozoj linjat e saj trupore.

Kaq joëshse po duket ajo në këto imazhe. /ORAinfo/