Fifi po bën rrobat gati, a po e lëshon shtëpinë?

Këngëtares së njohur Fifit i ra të fikët gjatë edicionit live pas debatit që pati me analisten e BB, Balinën për çështjen e lidhjes se Pm dhe Sarës.

Banorët e BB kanë diskutuar me prezantuesen Arbana Osmani se a duhet të vazhdoj lojën Fifi pas gjendjes shëndetësore të saj.

Fifi e cila gjendet në dhomën e gjumit është parë duke shpalosur rrobat nga dollapi.

Se a pritet të lë shtëpinë apo jo, mbetet të shihet pas pak./Indeksonline/