Fifi tregon gjendjen e saj emocionale: Elhamdulillah, faleminderit për çdo sfidë që më vë përball, unë jam e fortë Zot

Fifi është një nga artistet më të dashura nga publiku shqiptarë anë e mbarë botës.

Ajo preferohet për zërin e saj të veçantë dhe energjinë pozitive që përçon tek fansat.

Duke mos i harruar 739 mijë ndjekësit e saj në Instagram, Fifi poston imazhe të ndryshme nga projektet dhe përditshmëria e saj ku e ndanë me ta edhe jetën personale.

Duke qenë një këngëtare që shpesh herë përballet edhe me kritika të ndryshme, së fundmi ajo tregoi se si po ndihet emocionalisht.

Ajo ka shkruar se është një falënderuese ndaj Zotit dhe sprovave që ia vë duke u shprehur se është e fortë dhe i përballon të gjitha./Kosovarja/