Fifi uron nënën “Gëzuar ditëlindjen arsyeja e jetës sime”

Nëna e këngëtares Filloreta Raçi sot feston ditëlindjen.

Filloreta Raçi e njohur me emrin artistik Fifi ia ka kushtuar një postim të ëmës për festën e ditëlindjes duke i thënë ti je arsyeja ime e jetesës.

“Happy bday o arsyja e jetes tem Edhe pse shpesh kena mosmarrveshje , najher edhe bojme llafe , une prap t’du se je ajo qe m’dhe mundesin me frymu // Te dua Mam”, shkruan Fifi.

Në postimin e bërë shumë artistë nga estrada shqiptare e uruan Fifin dhe nënën e saj Nurijen.