Fifi zbulon trupin deri në këtë pikë

Kush e ka menduar se do të vijë dita sa ta shohim Fifin të veshur në këtë mënyrë.

Filloreta Raçi, për të gjithë e njohur si Fifi, është një nga këngëraret më të preferuara të momentit.

Këngëtarja ka larguar shumë kilogram, duke u bërë edhe një femër me trup te bukur.

Fifi, është veshur në veshje qe ia thekson trupin dhe po duket mjaft bukur./Kosovarja