7.7 C
Kosovo
E shtunë, 14 Dhjetor, 2019
Ballina Uncategorized Filloi hyrja në stadium: Dardanët do ta "pushtojnë" stadiumin e Çekisë

Filloi hyrja në stadium: Dardanët do ta “pushtojnë” stadiumin e Çekisë

Dardanët kanë nisur ‘pushtimin’ e Doosan Arena.

Kombëtarja e Kosovës do të zbres sonte në stadiumin e Plzen, për një nga testet më të vështira në kualifikueset e Euro 2020.

Me fillim nga ora 20:45, lojtarët e Kosovës do të luajnë për tri pikët që mbajnë gjallë ëndrrën për kualifikimin në Euro 2020.

Sikur në secilën ndeshje, edhe kësaj radhe, ‘Djemtë e Vokrrit’ do të kenë përkrahjen e tifozëve kosovarë, përcjell lajmi.net.

Tifozët e Kosovës kanë filluar të zënë ulëset e Doosan Arena. Më poshtë mund ta shihni fotografinë.

608,833FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Granit Xhaka dhe Eros Grezda, në tribuna për ta përkrahur boksierin Florian Marku

Në mesin e shumë të pranishmëve në Ceshire të Anglisë mbrëmë, në përkrahje të boksierit Florian Marku ishte edhe ylli i Arsenalit, Granit Xhaka,...
web
analytics