Filloi koncerti i Sabri Fejzullahut në Prishtinë

Këngëtari Sabri Fejzullahu është protagonisti i sontëm i cili do ta kënaq publikun dhe Prishtinën me zërin e tij, shkruan “InfoKosova”.

Në kuadër të Komunës së Prishtinës është duke u mbajtur koncerti në stadiumin e qytetit.

Aty është duke kënduar Sabri Fejzullahu disa nga këngët e tij më të mira “live”.

Për të gjithë ju që dëshironi ta ndiqni Sabriun tek sa këndon, “InfoKosova” ua sjell linkun ku mund ta ndiqni./InfoKosova/

https://www.facebook.com/komunaprishtine/videos/2295865664040342/