Web Analytics
BallinaUncategorizedFisi nuk ndalet, kësaj here ndezë tik tok-un

Fisi nuk ndalet, kësaj here ndezë tik tok-un

Biznesmeni shqiptarë Fisnik Syla vazhdon të jetë tejet aktiv në rrjetet sociale, i hapur për të treguar luksin i cili për të shihet se është pjesë e rëndësishme e jetës.

Kësaj here në rrjetin social Tik Tok ai dha mundësinë shumë personave të futen në një live për bisedë.

Shumë bukuroshe patën rastin të komunikojnë me të e komentet nuk kishin të ndalur.

Kujtojmë se Fisi para disa muajve bëri të ditur se i dha fund martesës së tij e cila bëri bujë në mediet rozë, duke vazhduar kështu pa dhënë shumë detaje dhe duke qenë i hapur për njohje të reja.

Për më shumë, flet videoja të cilën do ta ndiqni në vazhdim. /Kosovarja/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit