Web Analytics
BallinaUncategorizedFisnik Syla biznesmeni shqiptar me jetë luksi dhe nuk ndalet me bamirësi

Fisnik Syla biznesmeni shqiptar me jetë luksi dhe nuk ndalet me bamirësi

Së fundmi emri i tij ka qarkulluar mjaft në media shkaku i shantazheve, por të cilat arriti t’i hedh poshtë me fakte dhe procedurë ligjore, udhëtimet dhe luksi nuk kanë të ndalur për të.

Fisnik Syla nuk ndalet duke vizituar vende të ndryshme në botë dhe hotele të rangut të lartë, por asnjëherë nuk e ndalë dorën kur është në pyetje bamirësia.

Lidhur me këtë ai nuk e ka bërë publike asnjë detaj, por burime të sigurta vazhdojnë të dëshmojnë se Fisniku është gjithmonë i gatshëm të ofrojë ndihmë aty ku është nevoja.

Duke qenë shumë i angazhuar me punë, udhëtimet ndonjëherë mund të jenë të lodhshme, por jo edhe për Fisin i cili duket se i ka çelës relaksi, për më shumë flasin pamjet e shumta që ai nuk heziton t’i postojë në rrjetet sociale e që vërtetë janë mbreslënëse. /Kosovarja/

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit