Web Analytics
BallinaSHOWBIZFisnik Syla e bën fora:”E treta e vërteta ” pas Fjolla Morinës

Fisnik Syla e bën fora:”E treta e vërteta ” pas Fjolla Morinës

Martesa dhe ndarja e Fjolla Morinës me Fisnik Sylën pati gjithë vëmendjen mediatike të mundshme dhe kjo sepse herë pas here ata lëshonin kunja drejtuar njëri tjetrit.

Por tani ky kapitull duket i mbyllur me kohë dhe secili vazhdon jetën e tij.

Nga Fjolla e dimë se po përgatitet për një projekt të ri muzikor ndërsa Fisniku ka lënë të kuptohet se ka nisur një lidhje të re dashurie.

Ai ka publikuar një video në TikTok ku shihet i veshur me kostum duke treguar se ndoshta është edhe njëherë në prag martese.

“E treta e vërteta?Loading..kush e ka atë nafakë?” ,shkruan Fisniku.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit