Web Analytics
BallinaUncategorizedFisnik Syla thyen heshtjen, flet për ndarjen nga Fjolla Morina

Fisnik Syla thyen heshtjen, flet për ndarjen nga Fjolla Morina

Ka përfunduar martesa mes Fjolla Morinës dhe Fisnik Sylës, kështu ka konfirmuar për Indeksonline vetë Fisniku, i cili njoftoi se tashmë është beqar.

Fisniku tregoi që ndarja nuk ka ndodhur për ndonjë arsye konkrete, por pasi kanë parë që lidhja e tyre nuk mund të vazhdoj tutje.

“Asgjë e veçantë, vjen një kohë që njeriu e shef se nuk mund të vazhdohet me tutje”, tha ai për Indeksonline.

Ai shtoi se tashmë do të vazhdojnë rrugën vet, pa njëri-tjetrin, “Secili e vazhdon rrugën dhe jetën e vet”, përfundoi ai./Indeksonline/

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit