Web Analytics

Fisnik Syla zbulon shumën që kërkojnë eskortat për një natë me sheikët

Nga: InfoKosova

Biznismeni, Fisnik Syla ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “Breaking”, ai ka habitur me deklaratën e tij për fenomenin e rëndomtë të ekskortave shqiptare në Dubai.

Syla u shpreh se pagesat për ekskortë në Dubai fillojnë nga 5 mijë euro deri në 20 mijë euro për një natë.

“Ambasada Shqiptare në Dubai duhet të pyetet në lidhje me vajzat shqiptare të cilat përfundojnë si eskorta.

Pagesat mund të shkojnë deri në 20 mijë euro deri në një natë”, është shprehur Syla.

Mes të tjerash ai nënvizoi se për përzgjedhjen e vajzave që rekrutohen duhen që atë të përmbajnë këto karakteristika si të jenë të famshme dhe të bukura.

Ai u shpreh se vajzat shqiptare rekrutohen si stjuardesa dhe përfundojnë si ekskorta. Ai ka bërë thirrje që vajzat të mos mashtrohen, pasi në Dubai ka edhe mundësi që të punosh në kozmetikë, apo biznese të tjera me pagesa mbi 4 mijë euro.

Shiko Videon:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT