Web Analytics
BallinaSHOWBIZFitore Rexhepi e “RTK”-së i lë pas debatet, më në fund në...

Fitore Rexhepi e “RTK”-së i lë pas debatet, më në fund në plazh me bekini

Gazetarja dhe prezantuesja televizive, Fitore Rexhepi, në ekran shfaqet mjaftë serioze.

Dikur ishte pjesë e emisioneve argëtuese, ndërkaq këto vitet e fundit e shohim të kyqur me tepër në emisione politike.

Rexhepi, në “RTK”, po drejton intervista dhe debate politike, për çka edhe veshjen e ka adapt kësaj linje, pra, kryesisht serioze dhe klasike.

Në faqet e saj në rrjete sociale, Fitorja sot po na tregon se është në bregdet dhe si rrallë herë shfaqet me bekine./Kosovarja/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit