Web Analytics
BallinaUncategorizedFitore Rexhepit i këndon në trup fustani i kuq

Fitore Rexhepit i këndon në trup fustani i kuq

Prezantuesja dhe gazetarja e”RTK”-së, është mjaftë e hapur në raport me publikun dhe fansat në rrjete sociale.

Fitorja nuk i kursen nga ek.spozimi momentet nga përditshmëria e saj, ku protagoniste kryesore janë dy vajzat e gazetares.

Fitorja, që prezanton “Imazhin” e pasdites, kujdeset mjftë edhe për paraqitjen e jashtme dhe duket e kuruar deri në detaje.

Sot, Fitorja ka vendosur ta veshë një fustan të kuq të shkurtër, që e bënë të duket mjaftë vajzërore.

A e keni dëgjuar atë shprehjen e vjeter: Po i këndon tesha në trup? Fitores, po i këndon fustani i kuq. /Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit