Web Analytics
BallinaUncategorizedFitorja e Ronela Hajatit, reagon Aurela Gaçe: Edhe për Rona Nishliun çfarë...

Fitorja e Ronela Hajatit, reagon Aurela Gaçe: Edhe për Rona Nishliun çfarë nuk thatë, ndaj mos shpërndani negativitet

Ronela Hajati do të përfaqësojë Shqipërië në Eurovision pasi mori fitoren në edicionin e 60-të të Festivalit të Këngës, “Sekreti” titullohet kënga e saj, por fitorja u shoqërua me polemika.

Disa mendonin se juria nuk bëri zgjedhjen e duhur përballë Alban Ramosaj, ndërsa të tjerë komentuan tekstin e këngës duke thënë se nuk është i denjë për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurovision.

Nuk kanë munguar edhe mbështetjet për Ronela Hajatin.

Një ndër to është Aurela Gace, e cila risolli në vëmendje fitoren e Rona Nishliut dhe pjesëmarrjen e saj në Eurovision në vitin 2012, ku arriti të renditej në vendin e pestë mes shumë vendeve.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit