Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveFituesi i ‘Big Brother’ thumbon Kiara Titon: Ha vezë të skuqura, mëngjes,...

Fituesi i ‘Big Brother’ thumbon Kiara Titon: Ha vezë të skuqura, mëngjes, drekë dhe darkë

Jetmir Sulaj është fituesi i Big Brother 3 dhe këtë vit e kemi parë shumë aktiv në TikTok ku bashkë me të tjerë mbledhin mijëra shikues live dhe diskutojnë për BB Vip. Por edhe në rrjetin e tij social, Instagram, Jetmiri reagon shpesh për gjërat që nuk i pëlqejnë.

Rradhën e ka Kiara ku ai e ka bërë “shënjestër” të ironisë së tij ku shkruan: “Unë jam Kiara:Pretendente për të ffituar BBVip2. Këshilla ime për ju: Hani vezë të skuqur mëngjes,drekë dhe darkë Kurrë mos lejoni një mashkull që tu dashurojë më shumë seç dashuroni ju veten..

Teknikat se si të sillni një mashkull vërdallë do i tregoj një herë tjetër. Ah se harrova:Unë di të lexoj”  shkruhet ne postimin mbi nje foto te Kiares e cila nuk eshte realizuar  brenda shtepise se Big Brother Vip Albania 2 por sa ishte jashte.

Ndryshe, Kiara po humb shume pike tek publiku shkak eshte bere qendrimi shume i ftohte krah Luizit qe jane lidhur brenda shtepise se Big Brother ku ai ben shume gjera per Kiaren duke shprehur pelqimin ndersa Kiara nuk po mund t’ia fal nje gabim qe ai e mbajti tek lavamani gjate lojes edhe pse ajo u ndje keq.Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,339FansaPëlqeje
28,211NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit