Web Analytics
BallinaSHOWBIZFjalët nuk mund ta thonë atë që Loredana ka në zemër pas...

Fjalët nuk mund ta thonë atë që Loredana ka në zemër pas fitores

Loredana edhe një herë u shpall “Artistja më e mirë zvicerane” në MTV EMA.

Kjo është hera e tretë që reperja shumë e famshme rrëmbeu këtë çmim.

Në lidhje për fitoren e saj të tretë radhazi ajo reagoi me një postim në Instagram.

Keshtu duke e pasur të pamundur ta shprehte më fjalë atë që po ndjen.

“Nuk harrova të them faleminderit.. Nuk e di nëse më lejohet të jem kaq e “keqe” dhe të them se kam lindur për këtë? Por më duket sikur… si duhet të them faleminderit? Faleminderit?

Nuk mjafton kjo…pse dreqin e meritova në fakt gjithë këtë? Jam konfuze.. Faleminderit njerëz që besoni në mua.. ju dua.. mendoj se i dua te gjithë në këtë botë.

Sa keq që nuk jam e mirë me fjalë. Do të doja të kishit mundësinë që të dëgjonit zemrën time. Ju dua të gjithëve!”

Për dukjen e saj u përkujdes Sellma.

Ndërsa zgjodhi një veshje interesante për pjesëmarrje në spektaklin e udhëhequr nga Rita Ora dhe bashkëshorti i saj Taika Waititi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by babymama (@loredana)

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit