Web Analytics
BallinaSHOWBIZFjolla dhe Albani shfaqen me një moment dashurie së bashku

Fjolla dhe Albani shfaqen me një moment dashurie së bashku

Fjolla dhe Albani janë ndër çiftet më të lumtura në mediet rozë.

Duke qenë aktiv me momente të shumta, dyshja gjithmonë shfaqin lumturinë që kanë së bashku bashkë me dy djemtë.

Fjolla Svirca dhe Alban Mehmeti erdhen me një foto të bukur bashkë.

Ata shihen të veshur elegante derisa shkëlqejnë pranë njëri tjetrit.

Ata duken shumë bukur duke u pëlqyer edhe nga ndjekësit.

Edhe këtë herë, derisa pozojnë së bashku si një çift i lumtur është Albani ai i cili pozon afër bashkëshortes me shumë dashuri.

Ndryshe ata janë prindër të dy djemve./kosovarja

Për më shumë, shikojeni imazhin.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit