Fjolla e Albanit ngreh fustanin lart dhe ‘çmend’ rrjetin

Nusja e Alban Mehmetit ka befasuar me fotografinë e fundit.

Ajo shfaqet e veshur me fustan që e ngrah lartë derisa në pjesën lartë vetm maic super të shkurtër, shkruan InfoKosova.

Fjolla po mahnit edhe me veshjet e bukura që me trupin që ka po i kanë hije të gjitha.

Edhe nga përcjellësit mori komente mjaft të mira për stilin e dukjen./InfoKosova/