Web Analytics
BallinaUncategorizedFjolla Krasniqi poston foto mahnitëse nga pushimet me bashkëshortin

Fjolla Krasniqi poston foto mahnitëse nga pushimet me bashkëshortin

Fjolla Krasniqi po vazhdon të postoi fotografi të pushimeve.

Me bashkëshortin ajo duket se ka shijuar kohë mjaft romantike në pushimin pasi që u martuan, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ajo postoi një fotografi ku shihen në pushime.

Ata po duken mjaft bukur prane njëri tjetrit dhe të lumtur./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit