Web Analytics

Fjolla Morina bën ndryshim e papritur në dukje, mezi njihet

Botuar nga: InfoKosova

Fjolla Morina duket se po kujdeset shumë për vetën dhe dukjen e saj.

Ajo së fundmi ndau disa pamje ku shihet se ka ndryshuar shumë.

Nga zeshkane Fjolla është rikthyer në bionde.

Siç duket Fjolla, ka vendosur të ndryshoj gjithçka nga e kaluara, madje edhe pamjen e saj./kosovarja

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,632FansaPëlqeje
27,998NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x