Web Analytics
BallinaSHOWBIZFjolla Morina drejt martesës? Këngëtarja na prezanton me kunatën

Fjolla Morina drejt martesës? Këngëtarja na prezanton me kunatën

Këngëtarja Fjolla Morina, përmes një postimi na ka prezantuar me një person të dashur. Bëhet fjalë për kunatën e saj të ardhshme, shkruan ”Kosovarja”.

Ajo ka postuar një fotografi në InstaStory ku shihet një vajzë mjaftë e ëmbël teksa ka shkruar: Kuni. Siç dihet, kunata do të thotë motra e bashkëshortit, duke a zbuluar se ajo dhe i dashuri i saj janë drejt një hapi mjaftë serioz. /Kosovarja/

Diten e sotme ka qarkulluar nje fotografi e Fjolles se bashku me nje person i cili ishte duke mbajtur buqeten me lule ne ashensor te cilit nuk ia publikoj fytyren. Shume kush menduan se Fjolla eshte ribashkuar me ish bashkshortin e saj bisnizmenin Fisnik Syla.

Megjithate kengetarja nuk ka reaguar fare per kete qeshtje. Ajo sonte ka shijuar nje dark se bashku me familjen e saj te ngusht vajzat dhe po kunaten e saj. Se cfare do te ndodhe ne vazhdim mbetet qe kengetarja te na tregoj permes instagramit. Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,347FansaPëlqeje
28,211NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit