Fjolla Morina e kombinon veshjen me veturen luksoze

Këngëtarja, Fjolla Morina vazhdon të jetë aktive me postime në rrjete sociale.

Pozat e saja provokuese në imazhe bëjnë që të tërheqin vëmendjen e publikut dhe mediave rozë.

Së fundmi këngëtarja është shfaqur mjaft provokuese dhe duke shfaqur linjat trupore.

Ajo shihet e veshur ne fustan te vi teksa duket tejet elegante duke pozuar afer nje veture luksoze.