Web Analytics
BallinaSHOWBIZFjolla Morina flet për herë të parë për ndarjen nga Fisnik Syla:...

Fjolla Morina flet për herë të parë për ndarjen nga Fisnik Syla: Gabimi më i madh…

Martesa dhe më pas ndarja e saj me Fisnik Sylën, ka bërë bujë të madhe në rrjet, ndonëse ish-partneri i saj nuk ka hezituar të flas mbi ndarjen me këngëtaren, kjo e fundit ka zgjedhur të hesht.

Deri më tani të paktën! E ftuar në emisionin “Liberto”, Fjolla Morina ka thyer heshtjen duke u shprehur se martesën me biznesmenin e konsideron pa frikë si gabimin më të madh në jetë.

“Njerëzit gabojnë, nuk do ta kisha bërë se ndodnjëherë mendoj them jeta të përball me çfarë se pret. Njeriu mendon në menyrë pozitive që gjithcka ka për të dalë, por ndryshojnë gjërat dhe nuk del si ti e mendon. Filluan disa mosmarrëveshje dhe ishte më mirë me ardh deri tek ndarja. Pastaj filloj xhelozia. Mendoj që ishte gabimi më i madh në jetë,”-u shpreh Fjolla.

Sakaq e pyetur nëse do të martohej sërisht me Sylën, Morina nuk u mendua dy herë teksa u shpreh: “Jo asnjëherë.”/panorama

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit