Web Analytics
BallinaSHOWBIZFjolla Morina: “Hunda ime punon për mrekulli. E kam dhunti”

Fjolla Morina: “Hunda ime punon për mrekulli. E kam dhunti”

Fjolla Morina e cila njihet për vërtetësinë e saj në raport me publikun, përmes një postimi në Instagram, e ka konsideruar veten e saj si një “grua të fortë”, ndërsa ka zbuluar se e ka një dhunti nga zoti – të nuhaturit e njerëzve “fake”

“Unë e konsideroj veten një grua shumë të fortë! Jeta më ka përballur me situate dhe ngjarje jo të lehta, por asnjëherë nuk jam trembur prej tyre.

Askush s’më ka falur asgjë në këtë jetë! Kam një nuhatje (dhunti nga Zoti) që me takimin e parë i kuptoj shumë mirë disa ‘njerëz’.

Mjerë ato/ata që kanë miq të tillë!”, ka shkruar Morina.

Fjolla Morina është përfolur kohët e fundit për lidhjen me biznesmenin, Fisnik Syla lidhje të cilën duket se e ka hedhur pas krahëve./kryefjala

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit