Web Analytics
BallinaSHOWBIZFjolla Morina kërkon ndihmë: Jam e rrezikuar (VIDEO)

Fjolla Morina kërkon ndihmë: Jam e rrezikuar (VIDEO)

Ajo është ndër këngëtaret më të përfolura në showbizin shqiptarë.Bëhet fjalë për Fjolla Morinën. Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina vazhdon të komentohet për secilin postim në rrjetet sociale.

Fjolla nder te tjera njihet edhe për jetën e saj luksoze. Këngëtarja shqiptare, ka hyrë live në Instagram për të treguar torturën që po e përjeton prej tre muajsh.

Ajo, ka përmendur emra personash të cilët sipas saj i kanë bërë keq dhe kanë dashur ta helmojnë atë dhe të bijen. Këngëtarja, ka treguar se ndihet e kërcënuar, për çka ka kërkuar mbrojtje.

Nga populli, pasi sipas saj më nuk beson në shtet. Fjolla, ka kërkuar nga nënat që fa mbështesin nesër në protestën e saj në shesh nga ora 13:00./insajderi/  Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,680FansaPëlqeje
28,198NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit