Fjolla Morina pozon sërish pa të brendshme – ‘Ju kam tregu me kohë që jom Nana’

Fjolla Morina është njëra ndër këngëtaret më provokuese të skenës shqiptare, artistja nuk ndalon që secilën foto apo klip të tregoj anën e saj më joshëse dhe tejet terheqese.

Edhe këtë herë, teksa po shfaq imazhe nga klipi më i fundit, ajo postoi imazhe ku duket tejet e nxehtë pa të brendshme.

Madje ajo ua bën me dije artistëve të tjerë se është sipas saj Nana.

Dje këngëtarja solli një duet me reperin, Nushi, i cili u komentua shumë, sidomos për shkak të skenave të nxehta të Fjollës në vaskë./kosovarja