Fjolla Morina shfaqet joshëse në imazhin e fundit

Këngëtarja Fjolla Morina vazhdon të tërheqë vëmendjen me postimet që bënë në rrjetet sociale.

Shpeshherë ajo ndanë imazhe në të cilat bënë mbishkrime provokative, dhe menjëherë ngjallë reagime të shumta, shkruan”Kosovarja”.

Së fundmi, ka ndarë disa imazhe mjaftë të bukura nga vetura e saj luksoze.

Veshja e saj dhe grimi e lehtë e bëjnë të dukej e përkryer.