Web Analytics
BallinaUncategorizedFjolla Morina ‘thumbon’ ish-bashkëshortin: Nëse e keni humbur një tradhtar, mos qani...

Fjolla Morina ‘thumbon’ ish-bashkëshortin: Nëse e keni humbur një tradhtar, mos qani kurrë

Fjolla dhe Fisniku nuk janë më bashkë, që pas rastit të fundit të Fjollës e cila u arrestua muaj më parë në Prishtinë kanë qarkulluar lajme se ajo dhe Fisniku nuk janë më bashkë.

Ndonëse edhe pas kësaj Fisniku shpesh trazonte ujërat me komente në fotot e Fjollës, tanimë çifti realisht i kanë dhënë fund martesës.

Është Fjolla ajo e cila me një status në instagram ka thumbuar ish-bashkëshortin e saj, duke treguar se Fisniku e paska tradhtuar.

“Nëse e keni humbur një tradhtar, mos qani kurrë, pasi ai ka humbur një femer që e do, kurse ti një mashtrues”, ka shkruar Fjolla, ndryshe, Fisniku ditë më parë kishe shkruar pas interesimit të madh nga ndjekësit: Single dhe free si zogu dhe më i lumtur se kurrë./Lajmi.net/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit