Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveFjolla nuk ndalet, publikon bisedat private me Fisnik Sylën, detajet që frikësuan...

Fjolla nuk ndalet, publikon bisedat private me Fisnik Sylën, detajet që frikësuan këngëtaren

Ajo është ndër këngëtaret më të përfolura në showbizin shqiptarë.Bëhet fjalë për Fjolla Morinën. Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina vazhdon të komentohet për secilin postim në rrjetet sociale.

Fjolla nder te tjera njihet edhe për jetën e saj luksoze. Këngëtarja shqiptare, ka hyrë live në Instagram për të treguar torturën që po e përjeton prej tre muajsh.

Ajo, ka përmendur emra personash të cilët sipas saj i kanë bërë keq dhe kanë dashur ta helmojnë atë dhe të bijen. Këngëtarja, ka treguar se ndihet e paralajmeruar, për çka ka kërkuar mbrojtje.

Pas rrëfimit tronditës prej gjysmë ore ku foli për shumëçka, mes tjerash edhe tentativa për ta helmuar, ajo ka publikuar biseda me Fisnik Sylën.Ish-partneri në pjesën e parë të tyre i garanton që nuk rrezikon burg.

Kur gjërat ndryshojnë rrugës, ai pastaj shihet teksa i thotë se është në kërkim të Interpol dhe do mbajë 6 vite burg në Shqipëri./insajderi/ Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,680FansaPëlqeje
28,198NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit