Web Analytics

Fjolla Svirca shkon te frizerka, dhe përfundon në këtë gjendje

Botuar nga: InfoKosova

Fjolla Svirca është tani një emër shumë i njohur për publikun.

Bashkëshortja e Alban Mehmetit është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse.

Ndonëse është nënë e përkushtuar e dy fëmijëve, Fjolla është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo sot është paraqitur nga salloni ondolim, ku shihet të ketë rregullar flokët, Fjolla duket të jetë ndarë e kënaqur me frzerken që është përkujdesër për të.

RRJETET SOCIALE

630,947FansaPëlqeje
27,992NdjekësitNdjek
993NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT