Fjolla Svirca tregon format trupore nga plazhi

Fjolla Svirca-Mehmet, bashkëshortja e këngëtarit Alban Mehmeti, kohë pas kohe aktivizohet në rrjete sociale, ku poston fotografi të ndryshme.

Fjolla, kryesisht nxjerr foto të përditshmërisë së saj, duke u përpjekur ta prezantoj sa më mirë imazhin.

Këto ditë vere, Svirca-Mehmeti gjendet në pushime dhe shihet se po e shijon mjaftë diellin, plazhin dhe detin, shkruan “Kosovarja”.

Në këto foto, vërehet që ajo ka humbur mjaftë peshë dhe po duket në formë.

Gjithashtu, bëjnë përshtypje edhe bikinet e saj moderne.