Web Analytics
BallinaSHOWBIZFjolla Svirca tregon një pjesë të shtëpisë luksoze

Fjolla Svirca tregon një pjesë të shtëpisë luksoze

Fjolla Svirca çdo herë e dëshmon që e bën një jetë luksoze, ajo për ndjekësit nuk ndalet duke publikuar vazhdimisht imazhe të shumta.

Duke qenë e përkushtuar në paraqitjet fizike, gjithmonë arrin të duket perfekte me stilin e saj, stili i saj i veshjes komentohet gjithmone nga ndjekesit.

Se fundmi publikoi nje fotot te re nga ambientet e shtepise.

E, në këtë fotografi që ka publikuar së fundmi, gruaja e Albanit tregon  prapavijën e shtëpisë ku duket perfekte.

Shtepia e saj duket e dekoruar kaq bukur,  derisa dominojne ngjyrat e hapura.

Theksojmë, ajo dhe Albani janë prindër të dy fëmijëve.

Eshte Fjolla ajo qe sjell me shume foto familjare ne rrjetet sociale.

Prane Albanit e dy djemve ajo duket gjithmone e lumtur, me familjen e saj te bukur./Kosovarja/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit