Fjolla Svirca: Urime ditëlindjen në qiell, nanë

Bashkëshortja e këngëtarit Alban Mehmeti, jo shumë kohë më parë e ka humbur personin më të shtrenjtë, nënën e saj.

Fjolla, shumë shpesh bënë dedikime për nënën e saj të ndjerë, e cila i mungon shumë.

Siç mësojmë nga postimi i fundit i saj, e ëma e ndjerë e Fjolles, sot do të festone ditëlindjen.

Svirca, e ka uruar atë me fjalë mjaftë prekëse, duke i treguar se e ka marrë malli shume dhe duke ja uruar ditëlindjen në qiell./kosovarja