Web Analytics
BallinaSHOWBIZFjolla 'thumbon' sërish Fisnikun?

Fjolla ‘thumbon’ sërish Fisnikun?

Fjolla Morina është shumë e përfolur në mediat rozë.

Ajo përpos që komentohet për format përfekte trupore komentohet mjaft shumë edhe për jetën e saj private.

Këngëtarja i duket po vazhdon ta thumboj dikë me postimet e saja në rrjete sociale.

“Njeriu që nuk ka turp dhe nuk skuqet ka defekte në përsonalitetin e tij dhe nëse ka defekte në personalitetin e tij, atëher ai është objekt i studimit të psikologjisë, a po me kuptoni?” ka shkruar këngëtarja./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit