Fjoralba Ponari takohet me Dj Dagz, ja çfarë mendon për “kunatin”

Mikja më e mirë e Einxhelit, Fjoralba Ponari, si duket ka bërë takimin e parë me ‘kunatin’, Dj Dagz, ku dyshja kishin filuar lidhjen brenda “Big Brother Vip”.

Ajo ka zhvilluar një pyetësor në llogarinë e saj në Instagram dhe është pyetur nga ndjekësit se kur do të takohet me Dagzin.

Fjoralba ka thënë se e ka takuar të dashurin e Einxhel sapo ai është eleminuar nga “BBV”.

Ndërsa ate e cilëson djalë me këmbë në tokë./GazetaBlic/