Flaka Krelani e “zjarrtë” në fotosesionin e ri

Flaka Krelani është e pasionuar pas fotografive, ajo sjell fotosesione të ndryshme në rrjetet sociale në të cilat mundohet të jap maksimumin në dukje.

Edhe këtë herë ajo ka realizuar një të tillë ku padyshim dukej në formë të mirë dhe tejet atra.ktive.

Me fustan elegantë dhe të veçantë, çizme të super të gjata dhe grim të theksuar, Flaka erdhi më jos.hëse se kurrë më parë.

Ndryshe, Flaka nuk i ka lënë anash as projektet e reja, ditë më parë këngëtarja publikoj “Dit e Nat” bashkë me videoklip./Indeksonline/