Flaka Krelani vjen me një risi

Flaka publikon këngën e re.

Flaka Krelani pas këngëve ‘Dit e nat’ dhe ‘KTMD’ tani vjen me një bashkëpunim, ajo bërë të ditur se projekti i radhës është i punuar me artistin J.Pak.

Këngëtarja me anë të një postimi në Instagram njofton se “Gun Shot” mban titullin projekti i ri i saj, i cili është paraparë të lansohet nesër në orën 20:00.

Flaka Krelani është ndër artistët e paktë që ka mbajtur ritmin e saj edhe gjatë kohës së pandemisë. /Lajmi.net/