Web Analytics
BallinaUncategorizedFlaka Krelani vjen me një risi !

Flaka Krelani vjen me një risi !

Flaka Krelani po vazhdon me aktivitet e saj muzikore, por në të njëjtën kohë edhe po përgatit këngë të reja.

Kështu të paktën ka bërë të ditur ajo përmes një postim që ka bërë së fundi në llogarinë e saj të Instagramit teksa publikoj fotografi nga studio muzikore.

Këngëtarja gjakovare bëri të ditur që projekti i ri muzikor mban titullin “Playa” dhe pritet të publikohet së shpejti.

Ndërkohë rikujtojmë që kënga e saj e fundit mban titullin “Slay” dhe u publikua bashkë me videoklip.

Ndryshe, Flaka e cila është një përdoruese e rregullt e rrjeteve sociale nuk i lë anash asnjëherë pozat provokuese.

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit