Flaka Krelani vjen me poza bombastike me bekini

Flaka Krelani rrallë herë mund të mos jetë në top formë, ajo mahnitë gjithmonë me paraqitjet e saj e sidomos ato me bekini.

Ajo në fotografitë e saj të fundit shihet me një fustan të tejdukshëm i cili i zbulon asaj linjat përfekte të trupit të saj ku duket për mrekulli.

Jo rrall herë ajo merr vëmendjen dhe komentohet shumë për paraqitjet e saj të zjarrta e bombastike që di ti shfaqë vetëm Flaka.

Duke i shijuar pushimet ajo vazhdon të merr vëmendjen dhe të qmend fansat e saj, me poza mjaftë të nxehta./kosovarja