Web Analytics
BallinaSHOWBIZFlasin shqip të dy, por Dagz dhe Einxhel nuk po arrijnë të...

Flasin shqip të dy, por Dagz dhe Einxhel nuk po arrijnë të kuptohen për këtë fjalë

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz po vazhdojnë lidhjen tyre të lumtur derisa pritet që të bëhen edhe prindër.

Por pasi Dagzi është nga Kosova e Einxhel nga Shqipëria ndonjëherë mund të mos kuptohen për shkak të dialektit.

Së fundmi Einxhel ka treguar në insta Story se një frut Einxhel e quan qershi derisa Dagz thotë se është vishnje.

Shiko fotot dhe videot më poshtë:/InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit