7.7 C
Kosovo
E shtunë, 14 Dhjetor, 2019
Ballina Florent Hasani vendosë Shqiponjën gjigante në hyrje të Podujeves !

Florent Hasani vendosë Shqiponjën gjigante në hyrje të Podujeves !

Projekti i filluar muaj më parë nga historiani dhe qytetari aktiv dhe njeherësh asambleisti i Vetëvendosjes Florent Hasani, sot po bëhet realitet, me vendosjen e shqiponjës në hyrje të qytetit të Podujeves, shkruan InfoKosova.

Vlenë të theksohet se financimi i këtij projekti gjigant u bë nga vet Florenti dhe familja e tijë.

Poashtu përkrahje të madhe të këtij projekti i dha edhe Muhamet Hasani./InfoKosova/

Shiko Fotot dhe Videon:

608,833FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Granit Xhaka dhe Eros Grezda, në tribuna për ta përkrahur boksierin Florian Marku

Në mesin e shumë të pranishmëve në Ceshire të Anglisë mbrëmë, në përkrahje të boksierit Florian Marku ishte edhe ylli i Arsenalit, Granit Xhaka,...
web
analytics