Web Analytics
BallinaSHOWBIZFlutura Gashit i ndodh kjo e keqe pas intervistave në TV

Flutura Gashit i ndodh kjo e keqe pas intervistave në TV

Aktorja Flutura Gashi këto kohë ka qenë në disa televizione për të folur për gjëra të ndryshme që lidhen me karrierën e saj dhe jetën private.

Ajo, ka shprehur sinqerisht gjithçka rreth zhvillimeve të saj në të dy sferat e jetës.

Flutura, ka hedhur vështrime edhe mbi çështje të tjera, deklarata këto të cilat u shndërruan edhe në lajme portalesh.

Ndërkohë, pas bujës, i ndodhi kjo e keqe, një dëmtim në këmbë, që po i thonë se e ka nga syri i keq./Kosovarja/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit