“Fluturon, fluturon” Luana

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, njihet si një nga femrat më të suksesshme të vendit.

Së fundmi, ajo ka bërë me dije se është duke kaluar pushimet në vendin më luksoz, Dubai.

Duke qenë shumë aktive në Instagram, ajo ka publikuar pamje duke u argëtuar nga atje.

Luana Vjollca ka publikuar një video dhe e ndau me fansat eksperincën më të ‘çmendur’ në jetën e saj, pra bëhet fjalë për ‘zipline’ ku në një lartësi shumë të madhe, ajo sjelli pamjet e vendit përrallor./Blic/