Web Analytics
BallinaUncategorizedForma e re e hundës së Gjyste Vulaj do tiu befasojë

Forma e re e hundës së Gjyste Vulaj do tiu befasojë

Këngëtarja e muzikës turbo folk, Gjyste Vulaj, është penguar shumë nga pandemia.

Dy vitet e fundit, ka pasur shumë më pak pushues në Ulqin, andaj edhe mbrëmjet e Gjystes kanë qenë ndjeshëm më te dobëta.

Gjatë kësaj periudhe, këngëtarja nuk ka qëndruar kot, por ka realizuar ca ndërhyrje.

Siç mund ta shihni, hunda e këngëtares po duket shumë ndryshe dhe shumë çuditshëm njëkohësisht. /Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit