Forma të rrumbullakosura/ Trejsi Sejdini shafqet sërish tërheqëse në Instagram 

Trejsi Sejdini është një nga vajzat më të përfolura në rrjetet sociale.

Modelja numëron më shumë se 500 mijë ndjekës në Instagram, jeta e saj luksoze dhe pozat e nxehta janë dy elementët kryesorë që vihen re në profilin e Trejsit.

Miss-i ia del që çdo herë të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me fotot e saj provokuese.

Së fundmi ajo ka postuar një kolazh me foto nga photoshoot-i i saj i fundit, Sejdini duket e veshur me disa fustane, ku më në sy bie fustani me detaje vezulluese shumë i shkurtër.