Formacionet zyrtare: Man Utd – Lask

‘Djajtë e Kuq’ kanë fituar ndeshjen e parë në udhëtim me rezultat 0-5.

Ndeshja mes Manchester United dhe Lask fillon nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

Man Utd: Romero; Fosu-Mensah, Bailly, Maguire, Williams; Fred, McTominay; James, Mata, Lingard; Ighalo.

Lask: Schlager; Wiesinger, Trauner, Andrade, Ranftl; Holland, Michorl, Renner, Frieser, Raguz; Balic.

/Lajmi.net/